Baltos palaidinės

Balta – švaros ir paprastumo spalva. Prie tokios spalvos rūbų galima priderinti bet ką. Be to, ji tinka praktiškai visiems žmonėms, todėl savo spintoje būtina turėti nors keletą baltų drabužių. Siūlome išsirinkti dėvėtų baltų palaidinių internetu už prieinamą kainą. Čia rasite žinomų prekės ženklų:  Atmosphere, Next, H&M, George, Brave Soul ir kitų. 

Papildykite savo garderobą kokybiškomis baltomis palaidinėmis!

Kokio tipo palaidinės ieškote?

Didelis pasirinkimas leis atrasti jūsų lūkesčius atitiksiančius kokybiškus drabužius. Šioje kategorije rasite įvairių audinių ir tipų dailių baltų palaidinių. Siūlome skirtingų rankovių ilgių ir medžiagų palaidines, todėl rasite tinkamą sprendimą bet kuriam metų laikui. Mėgstate trikotažines, viskozines, šilkines, elegantiškas su puošybos elementais ar įprastas medvilnines palaidines? Dažniau dėvite vienspalves, dryžuotas, gėlėtas, margas, su taškeliais ar įvairiais raštais? Pasirinkimo laisvė – jūsų!

Stilingi pasirinkimai įvairioms progoms 

Balta spalva – universali, tinkanti visų amžiaus grupių moterims ir merginoms. Tokią palaidinę lengvai priderinsite prie bet kokių kitų spalvų drabužių. Tiesiog kurkite vis kitus derinius skirtingoms progoms! Visai nesvarbu, einate į paskaitas ar darbą, ruošiatės smagiam gimtadieniui, jaukiam vakarui su šeima, jūsų laukia mėgstamos grupės koncertas, spektaklis ar tiesiog niekuo neišsiskirianti diena – stilinga balta palaidinė visuomet tiks!

Sutaupykite pinigų ir laiko

Pirkti internetu – puikus sprendimas, kai norite sutaupyti laiko. Tiesiog išsirinkite jums patinkančią dėvėtą baltą palaidinę ir įsigykite pigiau. Čia dažnai galite rasti ir naujų rūbų su etiketėmis. Visos prekės yra atrinktos ir geros kokybės, tačiau jos ne iš naujausių šiomis dienomis siūlomų kolekcijų, todėl ir kaina mažesnė. Surinkite savo prekių krepšelį pigiau nei naujų rūbų parduotuvėje ir džiaukitės stilinga apranga! 

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės