Dryžuotos palaidinės

Žaismingi dryželiai – visuomet stilingas pasirinkimas! Ir visai nesvarbu, kiek jums metų – kurkite savo madingus derinius su dryžuotais drabužiais. Siūlome išsirinkti dailią dėvėtą dryžuotą palaidinę, kuri pavers jūsų įvaizdį žaviu ir traukiančiu akį. Asortimente rasite gerai žinomų prekės ženklų, garantuojančių dėvėtų rūbų kokybę. Jūsų laukia H&M, Next, TU, Warehouse, Atmosphere ir kiti. 

Ši kategorija skirta būtent dryžuotoms palaidinėms, tad pasinerkite į stilingą ir malonią paiešką!

Dryželiai – bet kokiai progai!

Ar kada nors girdėjote, kad dryželiai – tik mėgstantiems vandenį, atostogas ir jūreiviškas idėjas? Meskite šią mintį šalin, nes šiomis dienomis jie tinka bet kur. Dryžuota palaidinė yra saugus, universalus ir nepavaldus mados vėjams drabužis jūsų spintos lentynose. Belieka išsirinkti jūsų dydį ir lūkesčius atitinkančią palaidinę – horizontalių ar vertikalių dryželių, skirtingų rankovių ilgių, visuomet leidžiančią odai kvėpuoti medvilninę, elegantišką šilkinę ar dailią trikotažinę. 

Jūsų laukia vakarėlis, draugės gimtadienis, vaikų šventė, įprasti ir pabodę susirinkimai darbe ar neįpareigojantis laisvalaikis? Žaiskite su garderobu – tegul vienas stiliaus elementas būna puiki ir kokybiška dryžuota palaidinė!

Pasinaudokite galimybe sutaupyti

Drabužiai, kuriuos randate mūsų asortimente, yra dėvėti, todėl ir kainuoja pigiau negu naujų rūbų parduotuvėse. Būkite tikri prekių kokybe – visi drabužiai yra atrinkti. Be to, galite nesunkiai rasti ir naujų su etiketėmis. Rinkitės patogumą ir įsigykite kokybišką dryžuotą palaidinę internetu už prieinamą kainą net neišėjus iš namų!  

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės