Ilgos palaidinės

Papildykite savo spintos garderobą gražiomis ir kokybiškomis ilgomis palaidinėmis. Merginos ir moterys čia ras pasirinkimą bet kokiai progai, nes šioje kategorijoje siūlome įvairias dėvėtas ilgas palaidines. Pabrėžiame, kad kiekvienos prekės yra po vieną vienetą. Kviečiame rinktis jūsų stiliui tinkantį drabužį! 

Keletas prekės ženklų, kuriuos rasite asortimente: Marisota, Kenlen, Next, Atmosphere, New Look, Bik Bok, Long Tall Sally ir kt. 

Įsigykite dėvėtą ilgą palaidinę mažesne kaina negu naujų drabužių parduotuvėse!

Įvairiausiausi pasirinkimai jūsų stiliaus pojūčiui

Kiekvienos moters stilius yra labai individualus, o garderobo formavimas dažniausiai priklauso nuo darbo pobūdžio, pareigų, mėgstamos veiklos, vietų, kuriose paprastai lankomasi: biure, susitikimuose, vakarėliuose, šventėse ir pan. Čia galite surasti skirtingų tipų ilgų palaidinių visoms progoms ir jomis papildyti savo spintos turinį. Siūlome platų ir kokybišką asortimentą: vienos spalvos, su taškeliais, dryžuotos, gėlėtos, margos, lengvos šilkinės, elegantiškos trikotažinės, viskozinės ar medvilninės. 

Kodėl čia sutaupysite?

Čia esančios prekės yra dėvėtos ir ne iš naujausių šiomis dienomis siūlomų prekės ženklų kolekcijų, todėl ir kaina mažesnė. Tačiau tai visiškai netrukdo kurti savo stilingą ir galbūt išskirtinę aprangą! Be to, neretai asortimente galite rasti ir naujų rūbų, vis dar su etiketėmis. Visi šioje parduotuvėje esantys drabužiai yra kokybiški ir atrinkti. Tad išsirinkite nuostabią ilgą palaidinę ir įsigykite internetu pigiau.

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės