Laisvos palaidinės

Mėgstate vilkėti stilingas palaidines ir kaip tik šiuo metu ieškote dailaus drabužio, kuriuo papildytumėte spintos turinį? Puikus sprendimas – pigiai įsigyti dėvėtą laisvą palaidinę internetu. Galbūt čia rasite būtent tai, ko reikia.  

Keletas prekės ženklų, kuriuos galite rasti asortimente: Atmosphere, Brave Soul, Brand B1, Bik Bok, Gina Tricot, Next, Marisota, New Look, H&M, Isle Collection, Lindex ir daugelį kitų. 

Šioje kategorijoje siūlome įvairias laisvas palaidines.

Kokias spalvas mėgstate?

Platus spalvų asortimentas leis bet kuriai moteriai surasti tinkamą jos skoniui sprendimą. Jeigu mėgstate išsiskirti, pasirinkite ryškias spalvas: skirtingų atspalvių rožinę, geltoną, žalią, žydrą. Jei ryškumas jums nepriimtinas, jūsų laukia klasikinių, žemės spalvų laisvos palaidinės. O galbūt jau seniai norite, bet nedrįstate įsigyti jums neįprastos spalvos drabužių? Pirmyn! Siūlome įnešti naujų vėjų į savo garderobą už išties nedidelę kainą!  

Stilingų palaidinių įvairovė…

Visos prekės yra atrinktos ir geros kokybės. Neretai galima rasti ir naujų rūbų. Pardavime turime įvairių tipų laisvų palaidinių: skirtingų rankovių ilgių, vienspalvių, gėlėtų, dryžuotų. Čia galite pasirinkti mėgstamos medžiagos palaidinę: trikotažinę, medvilninę, šilkinę.

… bet kokiai progai!

Platus pasirinkimas leis lengvai priderinti drabužį skirtingoms progoms: gimtadieniui, vakarėliui, kelionėms ar darbui biure. Įsigykite stilingą ir kokybišką laisvą dėvėtą palaidinę bet kuriam sezonui internetu pigiau nei naujų rūbų parduotuvėse! 

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės