Palaidinės ant petnešėlių

Patogios, stilingos, jaukios ir švelnios palaidinės – dažnos moters mėgstami rūbai. Šioje kategorijoje, kurioje galite surasti pigių dėvėtų palaidinių ant petnešėlių, jūsų laukia gerai žinomi prekių ženklai: Boohoo, Atmosphere, Next, Zara ir daugelis kitų. Dėvėti, tačiau kokybiški ir atrinkti drabužiai yra puikus pasirinkimas, kai trokštate papildyti savo spintą, tačiau nenorite leisti tam didelės pinigų sumos. Kviečiame išsirinkti gražią ir madingą palaidinę ant petnešėlių nieko nelaukiant!

Ne tik vasarai

Kas sakė, kad palaidinės ant petnešėlių tinka tik tuomet, kai už lango kaitinanti vasara? Daili, žavinga, elegantiška ar gundanti palaidinė gali puikiai atrodyti po stilingu švarkeliu. Palaidinę su petnešėlėmis nesunku pritaikyti ir prie laisvo mielo megztinio, įvairių ilgių sijonų ar skirtingų modelių kelnių. Karšta vasara, auksinis ruduo, gražus pavasaris ar netgi žiema – tokia palaidinė gali būti naudojama bet kokiu oru, kai derinate ją su skirtingais drabužiais. Svarbiausia, būkite originalios ir pasitikėkite savo stiliaus jausmu. Visos taisyklės priklauso jums. 

Kokybiška, pigu ir patogu!

Už nedidelę kainą nusipirkite puikią palaidinę ant petnešėlių, kurią galėsite vilkėti kiekvieną dieną! Prekės šioje parduotuvėje yra dėvėtos, tačiau atrinktos ir kokybiškos, o dažnu atveju galite surasti ir drabužių su etiketėmis. Siūlome rinktis patogumą ir pasinerti į garderobo paieškas internetu. Kiekvienos prekės turime po vieną vienetą, tad nieko nelaukite!

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės