Palaidinės su nėriniais

Palaidinės su nėriniais – dailus, elegantiškas ir moteriškumą spinduliuojantis drabužis. Ši kategorija skirta būtent tokioms palaidinėms. Jos dėvėtos, bet aukštos kokybės, todėl neteks nusivilti. Patvarumą ir kokybę garantuoja tokie gerai žinomi prekių ženklai kaip Next, Zara, Atmosphere, H&M, F&F ir daug kitų. Rinkitės sau patinkančią palaidinę su nėriniais, pridėkite ją į savo prekių krepšelį ir nusipirkite už pigesnę kainą nei naujų rūbų parduotuvėse.

Nėriniai – tik ypač svarbioms progoms? Tikrai ne!

Klystate, jei manote, kad nėriniai tinkami tik ypatingoms dienos ar svarbioms šventėms. Visai nereikia stiliaus statyti į rėmus. Svarbiausia – saikingi ir apgalvoti sprendimai. Čia rasite dailias, laisvas palaidines su nėriniais, kurios tiks įprastai dienai ir darbui ofise. Puikiai bei elegantiškai atrodysite apsivilkusi palaidinę su nėriniais ir atostogų metu. Nėriniai ypač madingi šiltuoju sezonu – vasarą ir pavasarį. Leiskite atsiskleisti jūsų moteriškoms galioms – rinkitės stilingus aprangos derinius! 

Skirtingi modeliai ir audinių įvairovė

Ilgos, trumpesnės palaidinės, skirtingų dizainų, papuoštos raišteliais, dryžuotos, įvairių raštų, vienspalvės, leidžiančios odai kvėpuoti medvilninės, žavingos trikotažinės, šilkinės ar viskozinės? Kokias palaidines mėgstate labiausiai? Kviečiame rinktis iš pigių, bet madingų ir kokybiškų drabužių! 

Neturite laiko lankytis parduotuvėse? Pirkite internetu!

Jei paprastai nesuspėjate apsipirkinėti įprastose parduotuvėse, turite kitą pasirinkimą. Šiais laikais populiarus apsipirkinėjimas internetu leidžia sutaupyti jūsų laiką. Pasinerkite į asortimentą ir atnaujinkite savo garderobą už išties nedidelę kainą.

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės