Palaidinės vasarai

Vasaros sezonu metu, kai saulė lepina savo šiluma, norime rengtis lengvai ir stilingai. Šioje kategorijoje rasite įvairias dėvėtas palaidines vasarai, kurias galite įsigyti internetu išties prieinama kaina. Rinkitės iš populiarių prekės ženklų, tokių kaip Next, H&M, Atmosphere, Dunnes, F&F ir kt.

Dėvėtos, tačiau atrinktos ir geros kokybės palaidinės vasarai čia kainuos pigiau, negu naujų rūbų parduotuvėje. Neretai galite atrasti ir nedėvėtų palaidinių su etiketėmis. Belieka išsirinkti! 

Bet kokiai progai! 

Platus drabužių asortimentas leidžia atrasti kokybiškas palaidines vasarai pagal kiekvienos skonį. Rinkitės priklausomai nuo to, kokia proga ruošiatės pasipuošti. Galbūt einate į pasimatymą, keliaujate susitikti su seniai matyta drauge ar laukia smagus gimtadienio vakarėlis. Čia nesunkiai rasite tai, ko reikia. 

Įvairiausių audinių palaidinės

Mėgstate elegantiškas šilkines palaidines vasarai? Norite atrodyti išskirtinai vilkėdama dailią trikotažinę? O galbūt geriausiai jaučiatės vilkėdama medvilninius drabužius? Rinkitės tai, kas jums prie širdies. 

Spalvų ir stiliaus įvairovė

Paprastai vasara reikalauja ryškių spalvų, gėlėtų ar dryžuotų drabužių, tačiau jeigu mėgstate klasiką ir laiko patikrintą eleganciją, tikriausiai mieliau vilksitės vienspalves tiek šviesių, tiek tamsių spalvų palaidines. Siūlome išsirinkti iš spalvų ir stiliaus gausos jums patinkančią dėvėtą palaidinę vasarai internetu pigiau. 

Džiaukitės šiltuoju sezonu stilingai! 

Palaidinių pasirinkimas

Palaidinės pagal rankovių ilgį: Palaidinės pagal spalvą: Įvairios palaidinės:
Palaidinės ilgomis rankovėmis Baltos palaidinės Palaidinės vasarai
Palaidinės trumpomis rankovėmis Raudonos palaidinės Klasikinės palaidinės
Palaidinės be rankovių Juodos palaidinės Proginės palaidinės
Palaidinės ant petnešėlių Palaidinės apkūnioms moterims
Palaidinės atvirais pečiais Palaidinės su nėriniais
Blizgios palaidinės
Gėlėtos palaidinės
Ilgos palaidinės
Permatomos palaidinės
Laisvos palaidinės
Dryžuotos palaidinės